הזדמנות אחרונה לפני כניסת הרפורמה ב- 01.02.16 !!! הצטרפו עכשיו לביטוח בריאות פרטי והבטיחו לעצמכם את התנאים ה-"ישנים" לכל החיים !!!

 

 


IRA ביטוח ופיננסים

 

מגזין חודשי – .I.R.A סוכנות לביטוח ופיננסים 

---

לקוח יקר/ה,

ב- 01.02.2016 עולם ביטוחי הבריאות עומד להשתנות ללא היכר. מי שיספיק לתפוס את התנאים הישנים הקיימים כיום, ייהנה במשך כל חייו מתנאים מועדפים שלא יחזרו. מי שלא יספיק, יצטרך להסתפק ב"פוליסה האחידה" שלא מאפשרת בחירה חופשית של רופאים אלא רק מתוך רשימה סגורה. להלן כל השינויים שיחלו בעוד פחות מחודש:

1)כרגע בחירת חופשית של הרופא המומחה.  החל מה- 1.2 רק רופאים שבהסדר החברה –לא הרופאים שאתם בוחרים.

2)כרגע זמן ומיקום הניתוח נקבע מראש. החל מה1.2 – לא מובטח – זמני ההמתנה יתארכו כי הלחץ על המערכת הפרטית יעלה.

3)כרגע הוצאות אשפוז בניתוח ללא תקרה. החל מה1.2 – הוצאות אשפוז בניתוח עד 30 יום גם אם אתם מתאשפזים מעל 30 יום העלות היא שלכם

4) כרגע תנאי פוליסה קבועים במעמד קנית הביטוח.  החל מה 1.2 יכולים להשתנות כל שנתיים – הקטנת כיסוי התרופות או טיפולים מחליפי ניתוח .

5)כרגע אפשרות לניתוחים פרטיים מהשקל הראשון. החל מה1.2 חובה השתתפות עצמית לכל ניתוח בין 3000-6000 ₪

6)כרגע מחיר קבוע וידוע מהיום הראשון כולל התפתחות פרמיה עם הגיל. החל מה1.2 עלות הביטוח יכולה לעלות כל שנתיים עד 20% ומעל 20% מחייב את אישור המבוטח , שאם הוא לא ידע מכך ואישר מול החברה בכתב , (החברה שולחת מכתב) אז הפוליסה תתבטל אוטומטית מבלי שהוא ידע!!!

7)כרגע פרמיה קבועה לילד עד גיל 25. החל מה1.2 פרמיה קבועה עד גיל 20 ואז עולה.

 עכשיו, זו ההזדמנות האחרונה להצטרף לביטוח בריאות פרטי, לקבע את התנאים הישנים ולהנות מהנגשה לרפואה הפרטית הטובה ביותר בארץ.

לשאלות ובירורים אישיים ניתן לפנות אלי בנייד: 050-9569986  יגאל טשקר – הסוכן הפנסיוני שלך.

---

אם זה היה קורה היום - הייתי מתה

---

המתנה של שנים לניתוח בבתי חולים ציבוריים

---

יותר משנה של המתנה

---
---
---

האמור במייל אינו מהווה, בשום צורה שהיא, תחליף לייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ פנסיוני ו/או שיווק פנסיוני, אשר מותאם לצרכי הלקוח. כל התקשרות בין טשקר יגאל לבין הלקוח, ייעשה באמצעות הסכם בכתב, בהתאם לדין, ותנאי הסכם זה והם בלבד אלו שיחייבו את טשקר יגאל. טשקר יגאל עוסקבשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני. השימוש באתר כפוף לתנאי שימוש. כל הזכויות באתר זה שמורות לטשקר יגאל ול- IRA סוכנות לביטוח ופיננסים © ט.ל.ח