פגישת סדר פיננסי

עושים סדר בניירות

גם אתם מקבלים מבול של דוחות מחברות הביטוח ומבתי ההשקעות? לא תמיד הדוחות הללו ברורים לנו ולא תמיד אנו פותחים אותם… גם אם אתם כן מנהלים מעקב אחר חסכונותיכם והשקעותיכם, השינויים והחידושים בתחום הפנסיוני והפיננסי הם רבים מספור כך שמי שלא עוסק בתחום יתקשה לעמוד בקצב. כך לדוגמא, יכול להיווצר מצב בו ישנו כפל של ביטוח מסויים מצד אחד וחוסר של ביטוח אחר מצד שני או חשיפה לא מודעת של החסכונות הפנסיונים לרמות סיכון שלא מתאימות עבורנו וכו'. גם בתחום ההשקעות והחסכונות, הרבה אנשים לא מנצלים את החסכונות שלהם ועדיין סוגרים את הכסף בפק"מים למינהם בריבית אפסית  או לחלופין משלמים שורה ארוכה של עמלות עבור ניהול של תיק השקעות. כמובן שגם במשכנתא, רובנו מתייחסים אליה כ"שגר ושכח" מאז שלקחנו אותה בבנק ולא בודקים את האפשרות לחסוך בתשלום החודשי.

פגישת סדר פיננסי

פגישת סדר פיננסי נועדה לעשות סדר בתיק הפנסיוני והפיננסי שלכם בדיוק כמו בדיקה רפואית שגרתית אצל הרופא או טיפול 10,000 של הרכב במוסך. במהלך הפגישה נעבור על כל קופות הגמל, קרנות הפנסיה, החסכונות והביטוחים למיניהם לצורך קבלת תמונת מצב פנסיונית ופיננסית מלאה (כולל מציאת חסכונות אבודים). הפגישה נערכת בבית הלקוח בזמן שנקבע מראש עם איש מקצוע בעל רישיון פנסיוני וניסיון רב שנים ללא עלות וללא כל התחייבות. בסוף הפגישה, תקבלו דוח מצב הכולל את מצבכם הפיננסי והפנסיוני העדכני, תחזית לגבי סכומי הפרישה העתידיים, והמלצות לשיפור עליהן תוכלו לחשוב בנחת. במידה ותבחרו לתת לנו את ההזדמנות, אנו מתחייבים להתאים עבורכם את ה-"חליפה" הפנסיונית והפיננסית הטובה ביותר וללוות אותך בפגישות שרות שוטפות.

האוצר שלי

אתר "האוצר שלי" הינו אתר ממשלתי המספק כלי עזר, סרטוני הדרכה וטיפים להתנהלות פיננסית וכלכלית נכונה במגוון נושאים כגון: ניהול תקציב משפחתי, סגירת חובות, דירה ומשכנתא ועוד.

החסכון הפנסיוני שלך

אתר ממשלתי המספק מידע ממוקד בנושא החסכון הפנסיוני. האתר כולל מושגי יסוד, סרטוני הדרכה, שאלות ותשובות, 10 הגדולים, רשימת סוכנים ויועצים, מילון מונחים לתחום החסכון הפנסיוני ועוד.

גמל נט

מערכת הגמל נט, מאפשרת לבדוק ולהשוות את ביצועי כל קופות הגמל וקרנות ההשתלמות לאורך תקופות שונות וכוללת בנוסף מידע מפורט לגבי הרכבי נכסים, מדדי סיכון, היקפי צבירה ועוד.